Prenájom plošiny

Vysokozdvižná plošina môže byť prenajatá na 1 hodinu alebo viac hodín, ale aj na viac dníPracovná plošina je pristavená na Vami určené miesto v určenom čase. Pracovná plošina je mobilné zariadenie na podvozku automobilu NISSAN, vieme prísť kamkoľvek potrebujete.                 

Cenník

Ceny prenájmu plošiny poskytneme na vyžiadanie. Ak máte záujem o prenájom plošiny, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. Poskytneme Vám všetky informácie o možnostiach prenájmu a cenách.

Technické parametre

Lepší prehľad o dosahu našej zdvíhacie plošiny získate v podstránke technické parametre. Vysokozdvižné plošiny sú šikovné zariadenia na podvozku automobilu. S plošinou sa dostanete všade tam, kam potrebujete.

Prečo naša vysokozdvižná pracovná plošina?

Už pri páde z malej výšky môžu byť následky vážne. Práca z  rebríka je nebezpečná a hodí sa len do malých výšok, nie ste istený a ľahko môžete prísť k vážnym zraneniam! Lešenie je časovo zdĺhavé a finančne náročné! Zdvíhacia plošina je najľahším riešením pri prácach vo výške. Rozmery koša a nosnosť plošiny 200 kg umožňuje si zo sebou zobrať akýkoľvek pracovný nástroj potrebujete.

S plošinou sme  pripravený na prácu za pár minút.

Vďaka malým rozmerom vozidla a jej nízkej hmotnosti  sa dostaneme všade tam kam potrebujete.

Práce v akejkoľvek výške sú vďaka plošine bezpečné a rýchle.

Garantujeme bezkonkurenčne najlepšie ceny.